Deduplikatory Quantum

Deduplikatory Quantum DXi

Deduplikatory Quantum DXi

 

 

 

 

 

Deduplikatory to rozwiązania, służące do bardzo szybkiego backupu danych (disk to disk) połączonego ze znacznym zmniejszeniem ich fizycznej objętości oraz odzyskania na wypadek awarii.

 

Deduplikacja była krytyczną technologią, którą chcieliśmy wdrożyć i wiedzieliśmy, że Quantum był pionierem w tej technologii i oferował bardzo bogaty zestaw rozwiązań w deduplikacji.Danial Thomas, Senior Director Sales, BlackBridge Networks
Kiedy myślisz, o backupie danych typu disc to disc, jest tylko jedna firma którą należy brać pod uwagę: Quantum. Firma Serco ma 12-sto letnie świetne relacje z Quantum. Ufamy ich technologii, pracownikom i strategii rozwoju produktów.Duncan Smith, Product Manager, Serco

 

Deduplikator wirtualny QUANTUM DXi V:

Seria DXi V to wirtualne rozwiązanie do deduplikacji, umożliwiające wykorzystanie istniejącej infrastruktury sprzętowej, dla optymalizacji kosztów.
Urządzenia wirtualne łączą wydajną deduplikację z prostotą i elastycznością maszyn wirtualnych i są skalowalne w zakresie 1–24 TB pojemności użytkowej dla pojedynczego wirtualnego urządzenia.

Darmowy deduplikator wirtualny Quantuma!

Quantum oferuje rozwiązanie DXi V1000, które jest darmowym deduplikatorem wirtualnym.

Czytaj więcej na stronie producenta lub zapytaj Specjalistę o więcej szczegółów (32) 258 72 30, mail: bit@bit.com.pl

 

Deduplikatory fizyczne Quantum

Deduplikator DXi4700:

DXi4700 jest jedynym urządzeniem do deduplikacji na rynku, które oferuje dopasowaną do potrzeb pojemność na żądanie (Capacity-on-Demand) i jest skalowalne w zakresie 5 – 135 TB.

Dostępny od niedawna model serii DXi4700 obsługujący wiele protokołów oferuje jeszcze większą elastyczność dzięki wspieraniu interfejsów NAS, OST oraz VTL w tym samym systemie, jak również dzięki możliwości bezpośredniego podłączenia urządzenia taśmowego (Path-to-Tape), dla łatwej archiwizacji.

Czytaj więcej na stronie producenta lub zapytaj Specjalistę o więcej szczegółów (32) 258 72 30, mail: bit@bit.com.pl

 

Deduplikacja zmiennym blokiem.

Co to jest deduplikacja danych blokiem o zmiennej długości?

Quantum DXi Deduplikacja zmiennym blokiem danych

Quantum DXi Deduplikacja zmiennym blokiem danych

Celem deduplikacji danych jest zwiększenie ilości informacji, które mogą być przechowywane na macierzach dyskowych i zwiększenia skutecznej ilości danych, które mogą być transmitowane za pośrednictwem sieci. Istnieje wiele algorytmów służących redukcji objętości danych poprzez  deduplikację nadmiarowych bitów lub bloków danych.

Podstawowe metody bazują na plikach lub używaniu segmentów danych o stałej długości lub deduplkację o zmiennej długości..

Algorytmy deduplikacji Quantuma są wyjątkowo wydajne i dają dużo większe oszczędności miejsca na dyskach niż u innych producentów.

Czytaj więcej na stronie producenta lub zapytaj Specjalistę o więcej szczegółów (32) 258 72 30, mail: bit@bit.com.pl

 

Portfolio rozwiązań Quantum do zabezpieczenia danych.

Deduplikator Quantum DXi

Rozwiązania DXiŸ do tworzenia dyskowych kopii zapasowych oparte na opatentowanej deduplikacji wykorzystującej zmienną długość bloków oferują łatwą i opłacalną integrację z istniejącą infrastrukturą kopii zapasowych.
Oprogramowanie i urządzenia wirtualizacyjne vmPRO przyspieszają i upraszczają tworzenie i przywracanie kopii zapasowych środowisk VMware dzięki możliwości wykonywania kopii zapasowych w natywnym formacie. Odtworzenie jest możliwe bez konieczności pośrednictwa systemu backupowego.
System kopii zapasowych i odzyskiwania awaryjnego jako usługa Q-Cloud™ oferuje bezpieczną, skalowalną i wydajną ochronę danych klasy biznesowej.
Biblioteki taśmowe ScalarŸ oferują najlepsze w swojej klasie zarządzanie, monitorowanie, integralność i bezpieczeństwo a przy tym bezproblemowo współpracują z dyskami, tworząc kompletne rozwiązanie do ochrony danych.
Scalar LTFS oferuje nowe metody zarządzania danymi i dostępu do danych. Nadaje się idealnie do przenoszenia przepływów pracy, ochrony treści i archiwów. Korzystaj z wszystkich zalet technologii LTFS w bibliotekach Quantum Scalar, stosując taśmy jako system przechowywania NAS
Rozwiązania Lattus™ do obiektowego przechowywania danych oferują wysoce skalowalne, trwałe i opłacalne archiwa dyskowe poziomu petabajtowego, umożliwiające nieprzerwane i wolne od migracji przechowywanie danych na dyskach.
Rozwiązania StorNextŸ łączą udostępnianie plików i archiwizację danych z przejrzystym przechowywaniem wielopoziomowym, zapewniając niezrównaną wydajność i skalowalność w najbardziej wymagających, obciążonych danymi środowiskach. Dostępne zarówno w postaci gotowych preinstalowanych urządzeń (Xcellis, Artico) jak i postaci oprogramowania.
StorageCareŸ Global Services niezawodne i błyskawiczne wsparcie stworzone po to, aby sprostać Twoim unikalnym wymogom i chronić Twoje inwestycje w dłuższej perspektywie.