Macierze NetApp

Macierze NetApp serii FAS i E
Najbardziej wszechstronne
Najbezpieczniejsze
Wybierane przez najlepszych
Macierze NetApp to gwarantowane bezpieczeństrwo danych, wysoka wydajność, zgodność z każdym środowiskiem produkcyjnym Zobacz porównanie modeli

Macierze NetApp FAS

NetApp-FAS8040

NetApp FAS to macierz, z którą otrzymujesz najlepszy na świecie system operacyjny do macierzy, gwarantujący nie spadająca wydajność macierzy przy snapshota’ach, klonowaniu, odtwarzaniu utraconej zawartości, możliwość samodzielnego odtworzenia utraconych plików przez użytkownika, deduplikację i kompresję, powiększanie i pomniejszanie volumenów, zaszyfrowane dyski twarde.

Dowiedz się więcej

Macierze NetApp E-series

NetApp E-series

NetApp E-series to macierz przeznaczona dla tych , którzy wymagają przede wszytkim wielkiej wydajności i maksymalnej przestrzeni dyskowej. Otrzymujesz w niej najszybszy opatentowany system szybkiego odtworzenia dysku twardego po jego awarii, dowolne porty wej/wyj: FC, ISCSI, SAS, IB, deduplikację, kompresję, replikację macierzy, świetne wsparcie dla środowisk virtualnych.

Dowiedz się więcej

Macierze NetApp Full Flash
Największa wydajność !
Najlepsze, potwierdzone ceny
75% rynku !
Macierze NetApp FULL FLASH z rodzin FAS oraz E-series to najlepiej na rynku skalkulowane macierze flashowe.Zobacz porównanie modeli

Macierze NetApp FULL FLASH seria FAS

NetApp-FAS8020

NetApp FULL FLASH  seria FAS to macierz, z którą otrzymujesz najlepszy na świecie system operacyjny identyczny jak w pozostałych modelach serii FAS. Bogactowo oprogramowania wspierającego zarządzanie i integrację z Bazami danych ORACLE, SQL i systemami VMware i Hiper V.

Dowiedz się więcej

Macierze NetApp FULL FLASH E-series

NetApp E-series full Flash

NetApp E-series to macierz przeznaczona dla tych , którzy wymagają maksymalnej szybkości i pojemności od macierzy z dyskami SSD. Otrzymujesz w niej najszybszy opatentowany system szybkiego odtworzenia dysku twardego po jego awarii, dowolne porty wej/wyj: FC, ISCSI, SAS, IB, deduplikację, kompresję, replikację macierzy, świetne wsparcie dla baz danych ORACLE, SQL i środowisk virtualnych.

Dowiedz się więcej