O firmie

O naszej firmie
Poznaj nas lepiej

Wyróżniamy się

Obecnością na rynku od 29 lat.
Doskonałą znajomością oferowanych produktów
Fachową, rzetelną obsługą
Sprawną pomocą w przypadku problemów

Posiadamy

Znakomicie wykwalifikowany zespół.
Duże zaangażowanie i doświadczenie pozwala nam dobrze zrozumieć Państwa potrzeby i dostosować działania by jak najlepiej zrealizować Wasze oczekiwania.

Oferujemy

Szeroką gamę usług, które dostosowane są do firm o różnej wielkości i potrzebach.
Proponowane Państwu rozwiązania to sprawdzone technologie pochodzące od liderów światowego rynku komputerowego.

o firmie2

Historia firmy

BIT-TECHNOLOGIES SP.J. istnieje od 1989 roku. Została założona przez absolwentów Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu Śląskiego.
Od momentu założenia bierzemy czyny udział w rozwoju rynku komputerowego na Śląsku.
Wysokie kwalifikacje pracowników, konsekwencja działania i całkowita koncentracja na branży komputerowej pozwoliły dynamicznie rozwijać firmę.

Po ponad 29 latach współpracy z Państwem oraz najlepszymi producentami rynku IT możemy z dumą powiedzieć, że sprostamy każdym stawianym przed nami wyzwaniom.

Oto niektóre z naszych usług Zobacz więcej

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Można by powiedzieć, że potrafimy dobrać i zaprojektować dowolne rozwiązanie IT usprawniające pracę, dające bezpieczeństwo, podnoszące wydajność i jakość pracy.
Nie działamy sami, wspieramy się wiedzą producentów i kolegów z branży, dlatego nasza oferta jest bogata i pełna.

Na przestrzeni lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie poparte szkoleniami i uzyskanymi certyfikatami.
Pamiętaj, że nie ograniczamy się tylko do opisywanych usług lub technologii. Jeśli masz problem, z którym nie jesteś w stanie sobie poradzić, skontaktuj się z nami ! pomożemy najlepiej jak potrafimy.

Sieci strukturalne

Projektujemy i wykonujemy od A do Z sieci komputerowe w technologii miedzianej i światłowodowej. Po wykonaniu otrzymujecie Państwo długą gwarancję, pomiary i dokumentację.

Zasilanie awaryjne serwerowni

Zasilanie to najbardziej newralgiczny element w serwerowni. Wraz z producentami urządzeń zasilających projektujemy i wykonujemy systemy zasilania awaryjnego. Mogą to być układy oparte o UPSy lub dodatkowo wspierane generatorami prądu.

Chłodzenie serwerowni

Za wysoka temperatura w serwerowni jest czynnikiem uszkadzającym lub spowalniającym pracę urządzeń. Obliczmy moc cieplną jaką pobierać będą Wasze urządzenia i dobieramy skuteczne systemy chłodzące.

Monitoring i okablowanie pojazdów

Projektujemy i wykonujemy systemy monitoringu w różnych pojazdach : autobusach, busikach, samochodach ciężarowych, pojazdach przemysłowych. Dzięki naszym systemom już bardzo wiele spraw zostało wyjśnionych.

Systemy alarmowe

Projektujemy i wykonujemy systemy alarmowe w oparciu o podzespoły uznanych sprawdzonych producentów.

Monitoring przemysłowy CCTV

Rynek oferuje ogromną ilość rozwiązań do monitoringu. Zaprojektowanie systemu, który zaspokoi potrzebę wcale nie jest proste. My zawsze dobieramy kamery, oprogramowanie i rejestratory do Waszych potrzeb. Otrzymujecie Państwo rozwiązanie, które nie jest przeinwestowane i realizujące w pełni stawiane cele.