Strony WWW WEB development

Przedstawiamy projekty, które sklasyfikowaliśmy jako “strony WWW WEB development” i które zrealizowane zostały w ostatnich 3 latach. Są to projekty zaawansowane technologicznie i nastawione są na realizację najistotniejszego celu dla firm, którym jest bardzo bliski kontakt z ich użytkownikami, skrócenie czasu realizacji zleceń użytkowników, dostęp on-line do dokumentów, zestawień, płatności, śledzenia postępu prac w zleconych sprawach, zgłaszania próśb, reklamacji etc.

 

Strony WWW WEB development tworzymy dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu, handlu, usług i użyteczności publicznej.

 

Nasz najstarszy projekt – NARTY.PL powstał w 1990 roku, jest cały czas rozwijany, aktualizowany, wzbogacany o nowe pomysły i technologie.

Strony WWW WEB development

Projekt narty.pl

 

BIT-TECHNOLOGIES-web-development-application

W projektach typu “Strony WWW WEB development” kluczowa jest funkcjonalność strony, której na pozór nie widać, ale działa ona w tle. Użytkownik dla którego jest przygotowana widzi skutek pracy wielu programów składających się na założoną funkcjonalność.

 

Przy każdym realizowanym projekcie staramy się bardzo ściśle współpracować z klientem, analizować jego potrzeby i oddawać na stronie WWW jego wizje.

Do produkcji każdej strony WWW WEB develpment używamy znanych i popularnych narzędzi jakimi są CMSy TYPO3, Joomla, WordPress.

Strony WWW WEB development

Za pomocą systemu CMS, uprawniony użytkownik może kontrolować i zarządzać treścią swojej strony WWW.
Zapewniamy takiemu użytkownikowi przeszkolenie. Nie musi znać się na programowaniu.
Po szkoleniu może bardzo łatwo dodawać, usuwać i edytować filmy, obrazy i teksty w swojej witrynie internetowej.
Zarządzać publikowaną treścią może z każdego miejsca, które ma dostęp do internetu.

 

W najbardziej skomplikowanych projektach WEB developerskich integrujemy wiele podsystemów pracujących w przedsiębiorstwach ze stroną WWW, by klienci Państwa poprzez stronę WWW mogli np:

  • wymieniać z Wami dwukierunkowo informacje, zarówno przesyłać je jak i odbierać, a potem klasyfikować je automatycznie i nadawać im bieg bez angażowania pracowników,
  • otrzymywać SMSowe powiadomienia i przesyłać za pomocą SMSów dane do Waszych systemów. Informacje te analizowane są przez System Obiegu Dokumentów, po czym wywoływane są procedury, które automatyzują pracę i odciążają pracowników,
  • odczytywać dokumenty, które powstają w sprawach związanych z nimi, bez konieczności innego kontaktowania się z firmą
  • zlecać wykonanie i śledzić postęp prac w sprawach
  • dokonywać elektronicznych płatności
  • dokonywać graficznych analiz prezentowanych wyników

Zapewniamy też usługi związane z bezpieczeństwem dostępu do zasobów firmowych,

Strony WWW – WEB design

Przedstawiamy projekty, które sklasyfikowaliśmy jako “strony WWW – WEB design”, które zrealizowane zostały w ostatnich 3 latach. Niektóre z nich wymagały zaawansowania wyszukanych technologii, a niektóre są prostymi witrynami będącymi wizytówką firmy.

Strony WWW – WEB design tworzymy dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu, handlu i usług.

Nasz najstarszy projekt – NARTY.PL powstał w 1990 roku, jest cały czas rozwijany, aktualizowany, wzbogacany o nowe pomysły i technologie.

W projektach typu “Strony WWW – WEB design” kluczowym celem jest oddanie charakteru firmy i działalności jaką firma prowadzi.

Gro projektów realizowanych jest ściśle według zaleceń, jakie otrzymujemy od Państwa, a w niektórych możemy rozwijać skrzydła fantazji graficznej, plastycznej, designerskiej.

W każdym przypadku staramy się bardzo ściśle współpracować z klientem, analizować jego potrzeby i oddawać na stronie WWW jego wizje.

Do produkcji każdej strony WWW używamy znanych i popularnych narzędzi jakimi są CMSy: TYPO3, Joomla, WordPress, implementujemy różne bazy danych.

Portal narciarski NARTY PL

Portal narciarski NARTY PL jest naszym najstarszym projektem typu
WEB DESIGN & WEB DEVELOPMENT.

Jest cały czas rozwijany, unowocześniany, zmieniany.
Stosujemy w nim najnowsze rozwiązania developerskie z zakresu budowy stron WWW.
Tworzony jest przez grupę programistów, dziennikarzy, społeczność sportową Polski oraz krajów współpracujących.
Narciarze, deskarze i turyści znajdą tu wszelkie informacje jakich mogą wymagać.

Portal narciarski NARTY PL

Portal narciarski NARTY PL jest opracowany
z użyciem CMSa TYPO3.

Grupa developerów i zapaleńców tworzących to gigantyczne dzieło natrafiła w tym projekcie na wszystkie znane i nieznane przeszkody jakie spotyka się przy dużych webowych developmentach.
Oprócz zagadnień programistycznych musieli zmierzyć się w wydajnością serwerów, łączy, problemami bezpieczeństwa strony, konfiguracją środowiska softwareowego, które wykorzystywane jest przez portal narty.pl

Obecnie na portal NARTY.PL składają się 1000-ce stron, wpisów, zdjęć, filmów.