Serwery HP


SERWERY HP PROLIANT ML  (TOWER)

Serwery HP-ML

Podstawowe i zaawansowane modele serwerów HP Proliant ML od lat towarzyszą administratorom IT. Począwszy od małych firm i oddziałów poprzez średnie i duże przedsiębiorstwa aż po międzynarodowe korporacje. Serwery HP Proliant ML znajdują zastosowanie w firmie każdej wielkości.

Wielka skalowalność

Modele Tower od zawsze cechowały się dużą możliwością rozbudowy. Skalowalność ilości dysków, pamięci RAM, możliwych kart rozszerzeń PCI jest naprawdę imponująca !

Dla każdej firmy

Serwery Proliant G9 w obudowach stojących typu Tower pozwalają na zaimplementowanie technologii serwerowych praktycznie w każdej firmie, zapewniając jednocześnie ogromne możliwości rozbudowy.

Serwery HP ML

Serwery HP ML350-G9

Na stojąco lub leżąco

Serwery Hewlett-Packard Tower pozwalają na pracę zarówno w pozycji stojącej lub też na montaż w szafie Rack w pozycji leżącej. Pozwala to na ogromne możliwości rozbudowy i dopasowania konfiguracji do wymagań środowiska, w którym serwer ma pracować. Użytkownik dostaje więcej możliwości konfiguracji sprzętu pod swoje indywidualne potrzeby.

 

SERWERY HP PROLIANT DL – (RACK)

Serwery-HP-ProLiant-DL380Najbardziej popularny typ serwerów. Pozwalają na zbudowanie zaawansowanej serwerowni, jednocześnie oszczędzając miejsce w porównaniu do serwerów typu Tower.

Beznarzędziowe serwisowanie

Konstrukcja serwerów zapewnia beznarzędziową wymianę większości elementów serwera w celu zmniejszenia czasu przestoju w przypadku rozbudowy czy wymiany uszkodzonych elementów.

Serwery-HP-ProLiant-DL380-beznarzedziowa-wymiana-podzespolow

Elastyczny dobór kart sieciowych

Flexible LOM (Lan On Motherboard) – innowacyjne podejście do złącz sieciowych umieszczonych na płycie głównej.Rackowe serwery Proliant G9 mogą być wyposażone w 4 złącza GigabitEthernet lub 2 złącza 10 GigabitEthernet
Serwery-HP-ProLiant-DL380-FlexibleLOM

Widzisz wszystko co najważniejsze

Umieszczony z przodu panel informacyjny przyśpiesza diagnozę uszkodzonych elementów, usprawniając proces naprawy skracając jednocześnie czas przestoju.

Serwery-HP-ProLiant-DL380-odczyt-parametrów-na-facepanelu

SERWERY HP PROLIANT BL – (BLADE)

Serwery-HP-BLNajbardziej zaawansowane rozwiązania serwerowe na rynku. Przeznaczone głównie do centrów danych oraz klientów wymagających dużych mocy obliczeniowych i możliwości konfiguracyjnych, a dysponujących ograniczonym miejscem.

All-In-One

Serwery blade powstały z myślą o klientach, którzy potrzebują dużej wydajności, dużej przestrzeni dyskowej oraz prostoty zarządzania infrastrukturą. Klienci posiadając powyższe wymagania oraz jednocześnie ograniczoną ilość miejsca najczęściej wybierają serwery Blade. Obudowy o dużej gęstości pozwalają na osiągnięcie dużych wydajności obliczeniowych przy niewielkiej zajętości miejsca w serwerowni. W przypadku serwerów Blade System Hewlett-Packard proponuje 2 obudowy, mieszczące 8 lub 16 serwerów.

HP-PROLIANT-Blade-C7000

HP OneView

Oprogramowanie HP OneView to wynik konsultacji z ponad 150 największymi klientami firmy Hewlett-Packard. Klienci Ci przekazali swoje uwagi, spostrzeżenia oraz wymagania co do oprogramowania zarządzającego. W następstwie przeprowadzonych rozmów stworzono od podstaw zupełnie nowe oprogramowanie.

oprogramowanie-hp-oneview
HP OneView to proste w obsłudze, intuicyjne oprogramowanie mające na celu uprościć i przyśpieszyć proces wdrożenia i zarządzania serwerami, urządzeniami sieciowymi oraz storagem.