Serwery

Huawei-Server
HP Servers Banner
Lenovo Servers Banner
Fujitsu Servers Banner

 

Jako wieloletni partner wielu wiodących producentów oferujemy sprawdzone i niezawodne rozwiązania serwerowe takie jak :

HUAWEI 

Huawei Enterprise to czołowy gracz o ugruntowanej pozycji rynkowej, z kompleksową ofertą rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych.
Jest jednym z najbardziej rozwijających się producentów sprzętu klasy enterprise w ostatnich latach. Roczny budżet na R&D wysokości ok 15% przychodów pozwala na tworzenie nowoczesnych, niezawodnych i stale rozwijających się rozwiązań. Jednocześnie stawia to Huawei jako lidera pod względem środków przeznaczanych na rozwój technologii.
Huawei to ponad 150 000 pracowników, z czego prawie połowa to pracownicy w działach rozwoju. Efektem tego jest znalezienie się Huawei w światowej czołówce firm wprowadzających najbardziej innowacyjne rozwiązania. Firma zgłosiła setki patentów i jest numerem dwa pod względem zgłaszanych standardów w organizacji IETF.
Szerokie portfolio oferowanych produktów pozwala na odpowiednie dopasowanie rozwiązań do stawianych mu zadań i zaspokojenie potrzeb użytkowników.

 

Hewlett-Packard Enterprise

HP-PROLIANT-Blade-C7000

Serwery jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów na rynku IT wyposażone w sprawdzoną technologię, które ułatwiają codzienną pracę. Lata doświadczeń pozwalają oferować sprzęt i usługi na najwyższym poziomie. Produkty cenione głównie za jakość oraz poziom wsparcia technicznego.
Potrzebujesz kosztowo-efektywnego serwera, który nadąży nad zwiększającą się ilością danych zapewniając jednocześnie wysoką wydajność ? Rozwiązania HP Enterprise tworzone są z myślą o stale rozwijających się technologiach.
Produkowane modele serwerów zapewniają odpowiedni balans skalowalności, wydajności, niezawodności i możliwości zarządzania. Należy tu wspomnieć o najlepiej sprzedającym się serwerze świata jakim jest wg IDC Server Tracker model DL380. Istotne jest by przy rozwiązaniach serwerowych sprzęt nie stanowił wąskiego gardła, dlatego też rozwiązania Hewlett-Packard Enterprise kładą duży nacisk na wydajność, skalowalność i prawie ciągłą dostępność. Projektowane by zmniejszyć koszty i złożoność.

Lenovo

Serwery Lenovo Thinkserver oraz System-X cenione są przez profesjonalistów na całym świecie przede wszystkim za trwałość sprzętu. Serwery Lenovo stanowią fundament dla rozwijającej się firmy. Wysoka skalowalność i elastyczność dla rozwijającego się biznesu. Doskonała, niezawodna i sprawdzona technologia stała się synonimem marki.
Seria Think opracowana została z myślą o małych firmach o wielkich planach biznesowych. Seria System-X to seria produktów przejętych od IBM’a w celu zaspokojenia potrzeb średnich i dużych przedsiębiorstw, potrzebujących rozwiązań z najwyższej półki.
Rozwiązania Lenovo oferują wysoką wydajność z wbudowanymi rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa oraz niezawodności. Gotowe są do działania w szerokim spektrum zastosowań korporacyjnych i w środowiskach chmurowych, odpowiadając na szereg potrzeb – podstawowych wyzwań infrastrukturalnych, przez obsługę przetwarzania w chmurach obliczeniowych, po wykorzystanie wielkich zbiorów danych i analitykę.

Fujitsu

Aby utrzymać konkurencyjność na rynku, firma musi mieć środowisko IT, które umożliwi jej redukcję kosztów oraz maksymalne zwiększenie wydajności i prężności działania. Serwery kasetowe PRIMERGY ułatwiają osiągnięcie tego w średnich organizacjach, oddziałach lub dużych centrach danych.

Uproszczona obsługa, lepsza jakość i szybsze wdrożenie w środowisku produkcyjnym dzięki naszemu modelowi dostaw i procesowi indywidualnej realizacji każdego zamówienia to główne zalety naszych serwerów szafowych PRIMERGY RX, które można zintegrować z szafami PRIMECENTER w ramach wspólnej architektury.

Serwery wieżowe PRIMERGY TX zapewniają klientom SME doskonałe połączenie rekordowej wydajności, niezwykłej wydajności energetycznej, wyjątkowej stabilności i ochrony inwestycji.